Arsenal s igračem manje stigao do nove pobjede

Arsenal
PA/Pixsell
26.10.2013.
u 16:36

U prvom poluvremenu bila je to prava uspavanka, a na odmor se otišlo s rezultatom 0:0

Nogometaši Arsenala u devetom kolu Premiershipa stigli su do još jedne pobjede. Wengerovi igrači pobijedili su Crystal Palacea s 2:0.

U prvom poluvremenu bila je to prava uspavanka, a na odmor se otišlo s rezultatom 0:0. Odmah na početku drugog dijela Arsenal je poveo, strijelac je bio Arteta iz jedanaesterca. Upravo je taj igrač u 65. minuti dobio crveni karton zbog prekršaja nad svojim donedavnim suigračem Marouaneom Chamakhom.

No, na kraju su topnici uspjeli prelomiti utakmicu, nakon asistencije Ramseyja zabio je Giroud.

Arsenal je vodeća momčad lige, ima 22 boda.