Ide i bez Suareza: Liverpool pobijedio Newcastle sa 6:0!

1/5
27.04.2013.
u 20:42

Liverpool je i dalje sedma momčad ljestvice sa 54 boda i bez šansi za Europu

Suspenzija Luisa Suareza očito je godila njegovim suigračima iz Liverpoola! Redsi su sa 6:0 pobijedili Newcastle u gostima u prvoj utakmici bez svog nestašnog napadača.

Načeli su Dalglishevi izabranici svrake već u trećoj minuti preko Aggera, u 17. je strijelac bio Henderson na asistenciju Sturridgea, a u 54. i 60. pogotke je postigao upravo Sturridge. U 74. u strijelce se upisao Borini, a konačni udarac Newcastleu u 76. minuti zadao je Henderson.

Newcastleu je isključen Debuchy u 75. minuti zbog drugog žutog kartona, no s njim ili bez njega, ništa se ne bi promijenilo.

Liverpool je i dalje sedma momčad ljestvice sa 54 boda dok je Newcastle na 16. mjestu sa 37 bodova.