Lyon s 4:0 razbio Bordeaux, Lovrenu 90 minuta

\'Olympique Lyon\'s Dejan Lovren (red) challenges Karim Benzema (L) of Real Madrid during their Champions League soccer match at the Gerland stadium in Lyon November 2, 2011.  REUTERS/Robert Pratta (F
Autor
Ante Buškulić
17.02.2013.
u 17:25

U engleskom FA kupu favoriti su se poigrali. Chelsea je u ponovljenoj utakmici 4. kola s 4:0 pobijedio Brentford

U derbiju 25. kola francuskoga prvenstva Lyon je iznenađujuće uvjerljivo kao gost svladao Bordeaux, s 4:0. Strijelci su bili Grenier (2), Fofana i Lacazette, a Dejan Lovren igrao je svih 90 minuta. I nije dobio karton! Za domaćina je drugo poluvrijeme odigrao Gregory Sertić. Lyon ima utakmicu više i tri boda manje od vodećeg PSG-a, dok je Bordeaux deveti.

U engleskom FA kupu favoriti su se poigrali. Chelsea je u ponovljenoj utakmici 4. kola s 4:0 pobijedio Brentford (Mata, Oscar, Lampard, Terry) i ušao u osminu finala, dok je Manchester City izborio četvrtfinale također s 4:0, protiv Leedsa (Agüero 2, Toure, Tevez).

Talijanska liga, 25. kolo: Torino - Atalanta (Livaja od 46., Budan na klupi) 2:1, Napoli (bez Radoševića) - Sampdoria 0:0, Pescara (Vukušić od 75.) - Cagliari 0:2, Genoa - Udinese 1:0, Catania - Bologna 1:0. Poredak: Juventus 55, Napoli 51, Milan 44, Lazio 44 (24), Inter 43 (24)...