psg
AFP/Pixsell
09.04.2012.
u 12:27

Bitka za naslov prvaka otvorena je i bit će napeta do kraja sezone - rekao je Ancelotti

U derbiju 31. kola francuskog prvenstva PSG je sa 1:0 pobijedio Marseille. Pogodak za domaćine već u šestoj minuti postigao je Jeremy Menez. Taj rezultat bio je aktivan sve do 59. minute kada je izjednačio Andre Ayew, da bi samo dvije minute poslije Alex pogotkom glavom vratio prednost PSG-u.

Ovaj derbi obilježili su i navijački neredi u kojima je uhićeno 30 ljudi. 12 navijača uhićeno je prije utakmice, dok je ostatak priveden na utakmici zbog bacanja petardi, baklji i dimnih bombi.

Parižani su se ovom pobjedom bodovno izjednačili s vodećim Montpelliereom, koji ima utakmicu manje.

Trener pariške momčadi Carlo Ancelotti bio je zadovoljan pobjedom, a ponovno je istaknuo kako bi volio dovesti Kaku.

- Utakmica je bila zanimljiva, a najvažnije mi je da smo pobijedili i izjednačili se s Montpelliereom. Bitka za naslov prvaka otvorena je i bit će napeta do kraja sezone. Kad završimo sezonu tražit ćemo pojačanja, a ja bih rado vidio Kaku u Parizu. Ako ga Real pusti, naša su mu vrata uvijek otvorena - rekao je Ancelotti.