PREMIERSHIP

Arsenal silovito krenuo u novu sezonu, nova pojačanja oduševila već na debiju

12.09.2020.
u 16:18

Tim Arsenala pobjedom protiv Fulhama otvorio je novu sezonu u engleskom Premiershipu, a Topnici su u gostima upisali pobjedu rezultatom 3:0.

Topnici su fantastično otvorili utakmicu i već u osmoj minuti Lacazette pogađa za 1:0 te tako donosi prednost svom timu. Do kraja prvog poluvremena Arsenal je imao nekoliko prigoda, no Fulham se dobro brani i na pauzu se otišlo s rezultatom 1:0.

Pitanje pobjednika odlučeno je u 49. minuti. Willian, veliko pojačanje Arsenala ubacio je iz kornera, a na pravom mjestu bio je branič Gabriel, igrač koji je za 30 milijuna eura stigao iz Lillea i glavom pogađa za 2:0.

Willian je drugu asistenciju u dresu Arsenala upisao u 57. minuti kada je uposlio Aubameyanga, a napadač Topnika još ljepše pogađa i stavlja točku na ovaj susret.

Sead Kolašinac nije dobio priliku za igru i svih 90 minuta pregledao je s klupe za rezervne igrače.