Borac pobijedio Širokog, utakmicu obilježio nestanak struje

fk-borac-siroki
17.09.2021.
u 22:29

Nogometaši Borca upisali su pobjedu protiv Širokog Brijega u utakmici 9. kola nogometne Premijer lige BiH rezultatom 2:1, te je tako prestigao momčad iz Hercegovine na ljestvici.

Međutim, osim neizvjesnog rezultata, utakmicu je posebno obilježio 30-minutni nestanak električne energije zbog čega je drugo poluvrijeme kasnilo.

Pogodak za vodstvo Borca zabio je Moraitis u 8. minuti, a odmah nakon toga Vranješ povećava na 2:0 i izgledalo je dramatično za Široki, međutim Lukić je u 39. minuti pogodio za smanjenje rezultata.

Na poluvrijeme se otišlo s 2:1 za Borac, a onda je došlo do nestanka struje, te je utakmica izgubila na intenzitetu u nastavku.

Borac je nakon ove pobjede na 7. mjestu, a Široki Brijeg je 8.