Trener svih trenera u prijateljskoj utakmici Zadra i Š. Brijega otkrio što ga tišti

Ćiro Blažević: Umrijet ću, a neće mi se ostvariti želja da vodim Široki Brijeg

'05.04.2013., stadion u Kranjcevicevoj, Zagreb - MAXtv 1. HNL, 26. kolo, NK Zagreb - GNK Dinamo. Miroslav Ciro Blazevic. Photo: Dalibor Urukalovic/PIXSELL'
08.09.2014.
u 15:04

Široki Brijeg gostovao je u Zadru, te je poražen rezultatom 1:0, no utakmica je ostala u sjeni najvećeg hrvatskog trenera

Da nije poraza (0:1 - Pešić, 44. minuta), nogometaši Širokoga Brijega (Bilobrk, Ljubić, Brekalo, Pandža, Landeka, Ivanković, Ćorluka, Plazonić, Buhač, Wagner, Laštro, Pehar, Barišić, Karačić, Menalo, Zadro, Kožul, Juričić) mogli bi reći da su imali najljepši izlet ove sezone. Ipak, nakon utakmice raspoloženje im se popravilo na zajedničkoj ugodnoj večeri obje momčadi, a u središtu svega bio je novopečeni trener kluba iz Stanova – naizgled još uvijek mlađahni Ćiro Blažević: - Sine, ti si sretan čovjek, jer ti si trener Širokoga Brijega. Eto, ja se pokušavam pet godina naći u toj ulozi, ali ne uspijeva mi. Umrijet ću, a ta mi se želja neće ostvariti, obratio se trener svih trenera Slavenu Musi, napomenuvši da je u Zadar došao spasiti klub od ispadanja, javlja portal Vecernji.ba. Musa, pak, ne može biti najzadovoljniji rezultatom ni igrom: - U prvom smo poluvremenu imali samo jednu prigodu preko Wagnera, a Zadar uz pogodak imao i vratnicu (Weitzer). U nastavku smo se donekle popravili, imali zrele prigode, ali domaći je vratar odlično branio (osobito se istaknuo “skinuvši” dobe udarce Pehara i Karačića, pp). Igrali smo bez ozlijeđenih Ćorića, Peke i Mihaljevića, te reprezentativaca Zakarića i Kožulja. Pandža je odigrao svih 90, Plazonić 60 minuta. Imam primjedbe na igru pojedinaca, osobito onih koji na treninzima gaze sve pred sobom, a protiv Zadra nisu ništa pokazali. Neću o imenima, ali s njima ću obaviti razgovor u svlačionici, rekao je nakon utakmice trener Širokobriježana Slaven Musa napomenuvši kako očekuje puno bolju igru i pristup na novom prijateljskoj susretu protiv Čapljine (sutra na Blatu u 16.30 sati) Za Zadar su po 45 minuta igrala trojica bivših igrača Širokoga, Mirko Hrgović, Ivor Weitzer i Vedran Ješe. Sva trojica nisu krili oduševljenje zbog susreta s bivšim suigračima.