PRIJATELJSKI SUSRET

Košmarnih 27 minuta u porazu Milana od tima iz Mađarske, Krunić ušao s klupe i pogodio

23.07.2022.
u 20:09

Nogometaši Milana izgubili su u prijateljskom meču od mađarskog Zalaegerszega rezultatom 3:2, a jedan od utješnih golova u porazu Rossonera postigao je bh. nogometaš Rade Krunić.

Milan je jako loše otvorio utakmicu i prvih 27 minuta bilo je košmarno za aktualnog prvaka Italije. Prvo je u drugoj minuti za 1:0 pogodio Ubochioma, u 24. minuti Mocsi pogađa za 2:0, da bi potop Rossonera na otvaranju meča krunisao Tajti sjajnim golom za 3:0.

Ipak, Milan je u prvom poluvremenu uspio postići jedan pogodak i to preko Girouda koji je bio miran i precizan s bijele tačke.

U drugom poluvremenu Milan je bio znatno bolji tim od Mađara, ali nisu uspjeli postići rani gol i otvoriti prigodu za preokret, a sve što su do kraja meča uspjeli uraditi je utješni pogodak koji je postigao bh. nogometaš Rade Krunić u 86. minuti.

Krunić je u igru ušao u 64. minuti, odnosno nije počeo duel od prve minute.