KOVA ZAMIJENIO LUKU

Kovačićeva nevjerojatna asistencija u pobjedi Reala u derbiju

27.01.2018.
u 18:35

Ronaldo je zabio dva gola iz jedanaesterca, a pobjedu su potvrdili Marcelo i Kroos

Nogometaši Reala brzo su se oporavili od ispadanja od Leganesa u Kupu kralja, te su u 21. kolu Primere slavili u derbiju kod Valencije 4- 1.

Kraljevi su poveli preko Cristiana Ronalda koji je u 16. minuti zabio iz jedanaesterca. Portugalac je vodstvo udvostručio u 38. kada je još jednom bio precizan s bijele točke.

Nadu domaćinu vratio je Mina u 59. minuti, no u samoj završnici Real je zabio još dva gola i stigao do uvjerljive pobjede. U 84. je za 3- 1 zabio Marcelo, a konačni rezultat postavio je Kroos u 89. minuti nakon sjajne asistencije petom Matea Kovačića koji je u igru ušao samo minutu ranije umjesto Luke Modrića.

Real ima 38 bodova, a ovom see pobjedom približio trećoj Valenciji na samo dva boda, a ima i utakmicu manje. Vodeća Barcelona bježi im 16 bodova.