Niko Kovač ušao u finale Njemačkoga kupa!

Niko Kovač
Getty Images
26.04.2017.
u 10:35

Niko Kovač blizu je prvog trofeja u trenerskoj karijeri! Odveo je Eintracht u finale Njemačkoga kupa!

U dramatičnoj utakmici Eintracht je pobijedio Borussiju (M) s 8:7 (1:1)! I to tri dana nakon po je pobjedom 3:1 nad Augsburgom prekinuo niz od deset susreta bez pobjede, piše Goal.

Taleb Tawatha u 15. je minuti doveo Eintracht u vodstvo, a u 45. izjednačio je Hofmann.

Ante Rebić u 75. je minuti zamijenjen, umjesto njega ušao je Haris Seferović. Imao je bivši hrvatski reprezentativac dva udarca iz daljine...

Jedanaesterci - 2:1 Stindl, 2:2 Oczipka, 3:2 Herrmann, 3:3 Hector, 4:3 Hahn, 4:4 Gaćinović, 5:4 Strobl, 5:5 Fabian, 6:5 Benes, 6:6 Russ, 7:6 Vestergaard, 7:7 Seferović, Christensen promašio, Varela promašio, Sow promašio, 7:8 Hrgota

Drugi polufinale u srijedu od 20.45 igraju Bayern i dortmundska Borussia.