Pogledajte fenomenalne golove Perišića i Mandžukića

Reuters
11.07.2018.
u 22:24

Vrsaljko je odlično ubacio s desne strane, a Perišić fenomenalno reagirao i zatresao mrežu za 1:1.

Hrvatska nogometna reprezentacija u Moskvi igra polufinale Svjetskog prvenstva protiv Engleske. Nažalost, taj susret nije dobro počeo za Hrvatsku jer su primili gol na samom početku.

Kieran Trippier sjajno je pogodio iz slobodnog udarca za veliko slavlje engleskih navijača. U prvom poluvremenu hrvatski igrači nisu bili dobri, ostavljali su puno prostora Englezima, a u napadu nisu bili konkretni.

Međutim, u nastavku susreta sve se promijenilo, Hrvatska je zaigrala bolje i pritisnula. Urodilo je to plodom u 68. minuti kada su izjednačili.

Bio je to rezultat koji je osigurao produžetke, u koje je Hrvatska ušla sa psihološkom prednošću. I u tim produžecima su ostavili bolji dojam, napadali Engleze i imali nekoliko prilika, a sve je kulminiralo golom Marija Mandžukića u 109. minuti.