Pogledajte kako je Džeko promašio gol

edin dzeko
17.04.2016.
u 13:48

Iako se činilo da će loptu poslati u mrežu, Džeko je jakim udarcem prebacio čitav gol

Roma u Bergamu igra protiv Atalante susret 33. kola Serije A. U početnoj postavi Vučice mjesto su zauzeli Ervin Zukanović i Edin Džeko, dok je Miralem Pjanić zbog bolova u mišiću ostao na klupi.

Dobro su Rimljani otvorili meč. Digne je u 23. minuti doveo goste u vodstvo, da bi četiri minute kasnije Nainggolan udvostručio prednost Rome. A akciji kod drugog pogotka sudjelovao je i bh. napadač.

Igra Rome u obrani posljednjih nekoliko sezona nije sjajna, a napadači ni danas nisu bili na razini. Atalanta je brzo nadoknadila deficit. Prvo je D'Alessandro u 33. minuti smanjio na 2:1, da bi četiri minute kasnije Boriello pogodio za poravnanje, piše Faktor.

Mogla je Roma u 41. minuti ponovno doći do prednosti, ali Edin Džeko nije bio dovoljno skoncentriran. Iako se činilo da će loptu poslati u mrežu, jakim udarcem je prebacio čitav gol.