Sarajevo pregazilo Travnik, Željina 'nula'

sarajevo
29.11.2015.
u 17:38

Odigrane su posljednje tri utakmice 17. kola Premijer lige, a najuvjerljiviji je bio aktualni prvak. Sarajevo se s 4:0 poigralo s Travnikom.

Već u 25. minuti zabio je Benko kojem je to bio 11. prvenstveni gol i opet je sam na vrhu ljestvice strijelaca. Minutu kasnije je vodstvo povisio Duljević, a u nastavku su precizni bili Kovačević te Osmanović.

Četvrta je to pobjeda Sarajeva u nizu za povratak na 3. mjesto.

Mladost je povela kod Slavije preko Kobilice u 25., ali je 14 minuta pogodio Barić za konačnih 1:1 i bod.

Radnik je u Bijeljini odigrao 0:0 sa Željezničarom. Gosti su 32 minute igrali s igračem manje jer je crveni karton dobio Ognjen Đelmić.

"Odigrali smo korektno, napravili nekoliko sjajnih prilika, ali nismo ih iskoristili. I kada smo ostali s igračem manje stvarali smo prilike. Moramo poraditi na realizaciji, to je naš najveći problem", rekao je nakon utakmice trener Želje Edis Mulalić.