Španjolski novinari udarili po Hrvatu: On je gotov

1/2
25.11.2020.
u 08:50

Prvi gol na utakmici zabio je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić u četvrtoj minuti. No, to mu nije pomoglo španjolski sportski dnevnik Marca pozitivno ocijeni njegov nastup

Sevilla je sinoć gostujućom pobjedom protiv Krasnodara (2:1) osigurala jedno od prva dva mjesta u skupini E Lige prvaka i plasman u osminu finala.

Prvi gol na utakmici zabio je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić u četvrtoj minuti. No, to mu nije pomoglo španjolski sportski dnevnik Marca pozitivno ocijeni njegov nastup. Dobio je jednu zvjezdicu uz opis: "Prespor. Sevilli treba brzina kod prijenosa lopte i zadatak Hrvata je upravo to. A umjesto toga, Rakitić je cijelu utakmicu izgledao kao da je gotov."

Ivan Rakitić je igrao do 61. minute, kad ga je zamijenio Oliver Torres.