Tudor deklasirao Angers, preskočio moćni PSG i zasjeo na vrh francuske lige

tudor
01.10.2022.
u 08:42

Momčad Olimpiquea iz Marseillea pod vodstvom hrvatskog trenera Igora Tudora ostvarila je novu, sedmu prvenstvenu pobjedu svladavši kao gost Angers sa 3:0 i probila se na vrh ljestvice francuske prve lige.

Jonathan Clauss je u 35. minuti donio vodstvo gostima na asistenciju Luisa Suareza. U 50. minuti su ova dvojica igrača zamijenili uloge za drugi pogodak Olimpique, da bi Clauss asistirao i kod pogotka Gersona za konačnih 3:0 u 59. minuti.

Marseille je s 23 boda iz devet nastupa privremeno zasjeo na vrh ljestvice francuske Ligue 1, s bodom više od aktualnog prvaka PSG-a koji ima utakmicu manje. Angers je sa osam bodova na 14. poziciji.