Za samo 10 minuta pala 4 gola, Rakitić bio neprecizan

rakitic sevilla
09.01.2021.
u 21:00

U 19. kolu španjolske Primere Sevilla je u subotu na domaćem terenu svladala Real Sociedad s 3:2, a junak susreta bio je marokanski napadač Youssef En-Nesyri, koji je postigao sva tri pogotka za domaćine (4, 7, 46).

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić igrao je do 85. minute za Sevillu, u 21. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom bio neprecizan.

Sociedad je do prvog pogotka došao zahvaljujući autogolu Sevillinog braniča Diega Carlosa (5), a drugi pogodak zabio je Alexander Isak (14). Čak 4 gola pala su za samo 10 minuta, a onda su se mreže smirile do 46. minute.

Utakmica između Atletico Madrida i Athletic Bilbaa, koja je u subotu trebala biti odigrana na madridskom stadionu Metropolitano, odgođena je jer nogometaši iz Baskije nisu mogli sletjeti u španjolsku prijestolnicu zbog snježnog nevremena.