Zvijezda 09 i Široki Brijeg pojelili bodove

nogomet
30.03.2019.
u 18:27

Zvijezda 09 i Široki Brijeg su u utakmici 24. kola Premijer lige BiH odigrali 1:1.

Većim dijelom prvog poluvremena utakmica je bila nezanimljiva. Praktično jedina dobra akcija pretvorena je u pogodak.

Igrala se 42. utakmica kad je Kvesić probio po lijevoj strani, ubacio u sredinu gdje se najbolje snalazi Bagarić i pogađa za vodstvo gostiju, piše sportsport.ba.

U nastavku su uslijedili napadi domaćih. Bilobrk je sjajnim obranama u nekoliko navrata spasio goste, ali u 71. minuti nije mogao učiniti ništa kada ga je matirao Stjepanović.

Kraj utakmice na Gradskom stadionu u Ugljeviku je protekao bez većih uzbuđenja pa je ostalo 1:1.