Tri pogotka Cristiana Ronalda za pobjedu Reala

'Real Madrid\'s Portuguese coach Jose Mourinho (L) gives instructions to Real Madrid\'s Portuguese forward Cristiano Ronaldo (R) during the Spanish league football match Real Madrid CF vs Villarreal C
'PEDRO ARMESTRE'
10.01.2011.
u 09:09

U derbiju španjolskog prvenstva madridski Real pobijedio je Villareal sa 4:2. Gosti su vodili 0:1 i 1:2, a preokret je donio Ronaldo trima pogocima. Četvrti je postigao Kaka. Ostlai rezultati: Mallorca - Almeria 4:1, Osasuna - Getafe 1:1, Espanyol - Zaragoza 4:0, Santander - Gijon 1:1, Levante - Valencia 0:1; poredak: Barcelona 49, Real 47, Villareal 36, Valencia 34, Espanyol 31, Atletico (M) 27, Getafe 27, Mallorca 27, Athletic Bilbao 26, Sevilla 26, Sociedad 25...

Nogometaši Schalkea u prijateljskoj su utakmici sa 3:0 pobijedili Karabukspor. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u 87. je minuti postigao treći pogodak.

Zanimljivo je bilo 19. kolo talijanskog nogometnog prvenstva. U spektakularnoj golijadi Milan je kod kuće remizirao (4:4) protiv Udinesea. Čak tri pogotka postignuta su u posljednjih osam minuta, a po dva postigli su Pato i Di Natale.

A na simboličan su način navijači Sampdorije proslavili pobjedu (2:1) svojih ljubimaca u Genovi nad Romom. Na tribine su donijeli veliki lijes ispod kojeg su postavili transparent "Doviđenja, Serie A". Ostali rezultati: Bari - Bologna 0:2, Catania - Inter 1:2, Cesean - Genoa 0:0, Chievo - Palermo 0:0, Fiorentina - Brescia 3:2, Lazio - Lecce 1:2, Parma - Cagliari 1:2, Napoli - Juventus 3:0. Poredak: Milan 40, Napoli 36, Lazio 34, Roma 32, Juventus 31, Palermo 31, Inter 29 (17)...