utakmica

Nogometaši Čelika ubilježili novu pobjedu na svom terenu

21.10.2017.
u 19:34

Nogometaši Čelika zabilježili su novu pobjedu u borbi za opstanak u društvu najboljih nogometnih klubova BiH.

Kao domaćini savladali su momčad Borca sa minimalnih 1:0, a jedini pogodak postigao je Šabanović u 33. minuti.

Obje ekipe imale su puno prilika na ovoj utakmici, ali zahvaljujući raspoloženim golmanima Markoviću i Trkulji mreže se nisu zatresle više puta.

U 33. minuti domaćini su svoje napade krunisali jedinim golom, kada je kapiten Šišić sjajno uposlio Šabanovića, koji sa sedam metara prizemnim šutem pogađa mrežu Borca.

Gosti su imali nekoliko ozbiljnih prilika, ali se njihovi napadači nisu proslavili u duelima sa golmanom Čelika Matejom Markovićem, koji je bio najbolji pojedinac utakmice na Bilinom polju.