ABA liga

Novi poraz igrača Igokee na domaćem terenu

05.01.2016.
u 07:00

Košarkaši Igokee pretrpjeli su 12. poraz u ABA ligi. U susretu 18. kola ABA lige prvak BiH je u Laktašima poražen od makedonskog MZT-a sa 70:86. Za igrače skopskog sastava ovo je bila četvrta pobjeda u posljednjih pet utakmica, koja ih je dovela na 5. mjesto ljestvice, dok je Igokea ostala na šest pobjeda u sezoni i nalazi se na začelju. Igokei, koja je pretrpjela 7 poraz u posljednjih 8 utakmica, u preostalih 8 kola slijedi borba za opstanak. Gosti iz Skoplja pitanje pobjednika riješili su već u prvoj četvrtini kada su serijom 30:7 od 3. do 10. minute došli do uvjerljive prednosti. Najučinkovitiji u redovima Igokee bili su Komatina i Radenović s po 16 poena, a kod MZT-a Drenovac s 27, Ljubičić sa 16 i Stojanovski s 15 poena. U sljedećem kolu Igokea 11. siječnja dočekuje Mega Leks.