Zagreb ''pao'' od rukometne Barce 27:33 i oprostio se od Lige prvaka

Manuel Štrlek
Marko Lukunić
29.04.2012.
u 18:03

Iako su dobar dio susreta igrali u egalu s jakim Kielom, u drugom poluvremenu zagrebaši nisu imali rješenje za gol

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala rukometne Lige prvaka u Sparkassen Areni, Zagreb CO poražen je od Kiela 27:33.

Zagrebaši su se odlično držali protiv najbolje momčadi svijeta, ali su pali u samoj završnici.

U prvom poluvremenu odličnim obranama Šege i brzim kontrama Štrleka, naši su rukometaši držali priključak s Kielom, a u 23. minuti prvog poluvremena čak smo i vodili 13:11, no poluvrijeme ipak završava rezultatom 16:16.

U nastavku utakmice igra se gol za gol, sve do 40. minute, kada Nijemci dižu svoju igru na razinu više, budi se odlični šuter Jicha i Kiel do kraja utakmice ne ispušta prednost.

Najbolji u momčadi Zagreba bio je Manuel Štrlek koji je postigao sedam pogodaka.