Džeko dobio udarac u glavu i završio s povezom na glavi

Screenshot
10.03.2024.
u 19:04

Nogometaši Fenerbahçea u problemima su u utakmici 29. kola turske Super lige, pošto nakon prvog poluvremena gube od Pendikspora s 1:0 na domaćem terenu, na kojem sve pršti od nervoze.

Vjerovali ili ne, poluvrijeme je na ovoj utakmici trajalo punih 59 minuta sa sudskom nadoknadom. Bilo je mnogo prekida, a nervozan je bio i kapetan Edin Džeko, koji je jedan od čak šest nogometaša koji su zaradili žuti karton u prvom dijelu.

Džeko je prvo sredinom poluvremena ušao u sukob s golmanom gostiju koji je zadržavao loptu, koju mu je bh. igrač želio uzeti.

Završili su njih dvojica u klinču, Džeko se raspravljao i sa sucem pa je zaradio žuti karton, prenosi Klix.ba.

Potom je u jednom zračnom duelu Džeko dobio udarac u glavu zbog kojeg mu je liječnička ekipa ukazivala pomoć, te je završio s povezom i flasterom na glavi.