Liga 12

Mostarci u 18. minuti bili u zaostatku 18 poena

12.11.2015.
u 06:45

Košarkaši Zrinjskog nadigrali su 80:73 debitanta u Ligi 12 Bošnjak u okviru šestoga kola prvenstva Bosne i Hercegovine.

Na putu do druge prvenstvene pobjede Mostarci su pokazali dva lica. U prvom poluvremenu igrali su loše i u osamnaestoj minuti bili u zaostatku od čak 18 poena.

U nastavku susreta bili su posve nova momčad.

Očito su igrači Zorana Glomazića na poluvremenu u svlačionici dobili lekciju pa su u nastavku susreta bili potpuno drugačija momčad.

Zaigrali su mnogo agresivnije, a posebice u posljednjoj četvrtini i ponajviše zahvaljujući Princu i A. Demiću koji su upisali po 22 poena, došli do uspjeha.

U gostujućem sastavu dobro je odigrao S. Demić koji je postigao 26 poena. U Kaknju je domaći sastav pobijedio 77:64 Leotar i tako su igrači trenera Josipa Pandže stigli do četvrte prvenstvene pobjede.

U sastavu Kaknja dobro su odigrali Tomić, Palavra i Dedić, a kod Leotara Rikalo i Đurasović. (mbo)