Borilački sport

Natjecateljima Neretve 17 medalja

23.05.2016.
u 11:00

Judo klub Neretva nastupio je u Sarajevu na 15. međunarodnom judo turniru pod nazivom “Sarajevo Open - sportom protiv droge 2016”. Za konkurenciju mlađih dobi može se reći kako je turnir bio iznimno jak i donio najmlađim članovima dosta dodatnog iskustva. JK Neretva je na ovaj turnir poveo svojih 19 članova, a u Mostar su se vratili sa 17 sjajnih odličja i 4 peta mjesta. Ukupno je osovjeno 7 zlatnih, 7 srebrnih i 3 brončane medalje. Treneri kluba su bili ponosni gledajući sjajne borbe naših galebica i galebova, a posebno se mora istaknuti kako smo gladali 14 finalnih borbi članova JK Neretva.

Zlatne medalje osvojili su: Iva Zovko, Korina Džidić, Viktorija Džidić , Hrvoje Knezović, David Brkić, Srđan Ajvaz, Samuel Matijević; srebrne medalje osvojili su: Iva Zovko, Mate Smiljanić, Karlo Križanac), Andrea Ćorić , Ante Galić, Vesna Vukoja, Vesna Vukoja; bronce su osvojili: Luka Bošković, Mak Hadžić , Zvonimir Smiljanić.